ROŚLINY DO BIUR

Rośliny w miejscu pracy wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie, zwiększają efektywność i zwiększają koncentrację. Gdy patrzymy za zielone ściany lub rośliny w donicach chociaż kilka minut dziennie wzrasta nasz poziom szczęśliwości, jesteśmy też bardziej spokojni. Inwestycja w zielone ściany lub roślinność donicową do biur szybko się zwraca w postaci zadowolonych i bardziej efektywnych pracowników. Zakres usług jakie świadczy JUKO green design jest następujący: konsultacja, wizualizacje i projekty, kompleksowa realizacja w budynku lub sprzedaż gotowej aranżacji roślinnej, a także późniejszą pielęgnację roślinnych kompozycji. Podejmując współpracę zyskują Państwo gwarancję najwyższej jakości usług, roślin, oraz późniejszą opiekę nad kwiatami w biurach. Wykfalifikowani floryści i ogrodnicy dostosują rośliny do konkretnych wnętrz pod względem wymagań oraz stworzą niebanalne kompozycje, które przy odpowiedniej pielęgnacji będą cieszyć oko przez długie lata.

PROJEKT ZIELENI DO WNĘTRZ PRYWATNYCH

Natura daje nam szeroką gamę twórczych możliwości, dzięki temu możemy wzbogacić nasze wnętrza żywą roślinnością. Oprócz walorów estetycznych, rośliny dostarczają nam bardzo dużo korzyści zdrowotnych, a także mogą zachęcić nas do bycia świadomym ekologicznie. Zieleń w biurach pobudza również naszą kreatywność oraz produktywność przy jednoczesnej redukcji stresu. Rośliny wytwarzają tlen i utrzymują odpowiednią wilgotność, dzięki czemu w ich obecności czujemy się lepiej. Domowa oaza roślinna to znakomity sposób na relaks po długim dniu pracy. Rośliny sprawdzają się doskonale niemal w każdej przestrzeni. Jednak, żeby mogły spełniać swoją funkcje wizualną i zdrowotną należy odpowiednio dobrać je do pomieszczenia. Inne rośliny umieścimy w sypialni.

OGRODY ZIMOWE

Zanim zdecydujesz się na zakup roślin doniczkowych do domu lub biura powinieneś pamiętać o wnikliwym sprawdzeniu warunków jakie panują w danym pomieszczeniu. W przypadku gdy zakupione rośliny nie zostaną umieszczone w odpowiednim miejscu staną się nieatrakcyjne i obumrą. Rośliny powinny pochodzić ze sprawdzonych źródeł, powinny być zdrowe i utrzymane w doskonałej kondycji. Niestety, rośliny biurowe zakupione w popularnych marketach są często zainfekowane lub przelane. Korzystając z pomocy specjalistów można uniknąć kłopotów związanych z nieodpowiednim doborem roślin.

TARASY I BALKONY

Na rynku istnieje bardzo duży wybór roślin odpowiednich na balkon czy taras. Można uprawiać rośliny kwitnące, ozdobne, o różnorodnym zabarwieniu, oraz takie, które pozostaną zielone przez cały rok. Jeżeli zastanawiasz się co posadzić w donicach na tarasie - skontaktuj się z nami. Dobierzemy odpowiednie gatunki i sprawimy, że Twój balkon będzie zachwycał swoim wyglądem.

DORADZAMY • ARANŻUJEMY • URZADZAMY • PIELĘGNUJEMY