ŚCIANY Z MCHU I ROŚLIN NA WYNAJEM

Jeżeli nie masz pomysłu na aranżację swojego stoiska - napisz do nas! Doradzimy i zaprojektujemy. W naszej ofercie posiadamy pionowe ogrody z roślin stabilizowanych i mchów. Dekoracje dobierane są zawsze indywidualnie i dzięki temu masz pewność, że Twoje stoisko będzie wyjątkowe. Pomimo tego, że ścianki zostały wykonane z naturalnych roślin, to dzięki procesom stabilizacji nie wymagają pielęgnacji. Musisz jedynie pamiętać o zachowaniu wilgotności w pomieszczeniu na poziomie minimum 40%. W przeciwnym razie, rośliny ulegną zniszczeniu. W celu sprawdzenia wilgotności możesz użyć higrometru. Po zakończeniu wydarzenia, wynajęte produkty po zwrocie muszą wrócić do nas w nienaruszonym stanie.

PIONOWY OGRÓD - NATURALNA DEKORACJA STOISKA

Zielone ścianki mobilne są efektowną dekoracją w trakcie eventów, targów, a nawet na ślubach, czy innych szczególnych wydarzeniach. Oferujemy mobilne ścianki zarówno z roślin żywych, jak i stabilizowanych. Jeżeli zdecydujesz się na wypożyczanie roślin żywych to musisz pamiętać o tym aby zadbać o ich pielęgnację i odpowiednie warunki szczególnie w okresie zimowym (nie można dopuścić do ich przemarznięcia). Dzięki pionowym ogrodom nie potrzebujesz dużych powierzchni aby stworzyć efekt dżungli. Wystarczy tylko niewielka ilość miejsca aby zazielenić stoisko i przyciągnąć do niego gości.

WYPOŻYCZALNIA ROŚLIN - ROŚLINY NA WYNAJEM

Rośliny doniczkowe wprowadzają wyjątkowy klimat i są doskonałą dekoracją stoiska. Posiadamy szeroki wybór gatunków roślin do donic w zależności od sezonu. Oferujemy również usługę transportu roślin na terenie całego kraju. W okresie zimowym rośliny są przewożone ogrzewanymi samochodami, a po zakończeniu imprezy zostają przez nas zabrane. Dostawa roślin na wydarzenie może również odbywać się po stronie inwesto a. Zajmujemy się również kompleksową aranżacją stoiska w zieleń. Donice aranżujemy na drewnianych skrzynkach, regałach lub zawieszamy na przeznaczonych do tego konstrukcjach. Do dekoracji używamy zarówno dużych roślin, jak i małych kwiatów, które mogą zostać wypożyczone na wcześniej ustalony termin ( drzewa, różnego rodzaju rośliny liściaste, rośliny iglaste, oraz wiele innych gatunków roślin)

WARSZATY Z TWORZENIA ZIELONYCH OBAZÓW

Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach z tworzenia obrazów z mchu i innych zielonych dekoracji. Obrazy wykonane na warsztatach mogą później zostać wykorzystane np. do dekoracji biura, szkoły, lub każdy może zabrać swoje działo do domu. W czasie warsztatów dowiecie się też więcej na temat specyfiki zielonych ogrodów, mchów i porostów. Napisz do nas aby dowiedzieć się więcej.

DORADZAMY • ARANŻUJEMY • URZADZAMY • PIELĘGNUJEMY

Zadbamy o naturalny wygląd Twojego stoiska! Chcesz się dowiedzieć więcej? Napisz do nas!