PIELĘGNACJA ŚCIAN Z ROŚLIN

Nawadnianie ścian z roślin obywa się za pomocą automatycznego systemu nawadniania, natomiast rośliny poza nawadnianiem potrzebują też pielęgnacji. Zajmujemy się roślinami kompleksowo. Przycinamy, zraszamy, nawozimy, usuwamy obumarłe liście. Zamów u nas serwis pielęgnacyjny, a sprawimy, że Twój ogród wertykalny będzie cieszył nieustannym pięknem.

PIELĘGNACJA ROŚLIN W BIURACH

Obecność kwiatów w biurze zapewnia pracującym w nich osobom lepsze samopoczucie oraz większą wydajność pracy. Zajmujemy się nie tylko aranżacją i nasadzeniem roślin donicowych, ale również serwisem pielęgnacyjnym, zapewniając roślinom należytą opiekę. Jeżeli w Twoim biurze znajdują się rośliny, które wymagają opieki, zgłoś się do nas

PIELĘGNACJA ROŚLIN ZEWNĘTRZNYCH

Rośliny zewnętrzne są dużą ozdobą balkonów i tarasów, natomiast wymagają odpowiedniej i regularnej pielęgnacji. W okresie letnim należy podlewać je nawet codziennie. Musimy również pamiętać o naważniu roślin nawozami dobranymi odpowiednio do gatunków. Nawóz możemy zakupić w sklepie ogrodniczym, lub przygotować go sami z naturalnych składników jak np. z mleka, bananów czy jajek.

DORADZAMY • ARANŻUJEMY • URZADZAMY • PIELĘGNUJEMY