Juko - obrazy i panelu z mchu

Od kilku lat trwa nowy trend, który ma na celu wprowadzenie roślin do naszych wnętrz. Ale co zrobić jeśli chcemy otaczać się roślinami a nie mamy czasu na ich pielęgnację. Na przeciw temu problemowi wychodzą producenci zielonych ścian, którzy proponują nowe rozwiązania- rośliny stabilizowane. Rośliny stabilizowane to w 100% rośliny naturalne. Są efektem unikalnego procesu konserwacji roślin, w którym naturalny sok zastępowany jest specjalnym roztworem, który zachowuje ich naturalny wygląd, świeżość i zapach przez wiele lat, bez konieczności używania ziemi, wody i światła słonecznego.

Posiadanie roślin stabilizowanych w miejscu pracy lub w domu ma niezwykle korzystny wpływ na nasze zdrowie. Oprócz dodania świeżej elegancji i poprawy estetyki biura, wykorzystanie roślin i kwiatów jako dekoracji może znacznie przynieść korzyści pracownikom w miejscu pracy.

Dekorując swoje biuro roślinami, tworzysz bardziej atrakcyjne wizualnie środowisko pracy. Uporządkowanie i dodanie roślin stworzy bardziej uspokajającą przestrzeń do pracy, zachęcając tym samym do bardziej pozytywnej atmosfery.

W jaki sposób możemy udekorować swoją przestrzeń roślinami stabilizowanymi?

Jednym z najbardziej popularnych sposobów udekorowania biura są panele ścienne. Rośliny stabilizowane w połączeniu z mchem tworzą oryginalną i niezapomnianą kompozycję .

Ściany nie muszą być jedyną przestrzenią na której możemy zaaranżować zielone panele. Oryginalnym pomysłem jest stworzenie sufitu z mchu i roślin.

Innym ciekawym rozwiązaniem są rośliny stabilizowane w doniczkach. Możemy stworzyć dowolne kompozycję i cieszyć swoje oko przez długie lata, zapominając tym o podlewaniu roślin!