Juko - obrazy i panelu z mchu

JUKO green design na Targach EXPO!

Opublikowano 22 czerwca 2018

Małopolskie Targi Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji i Wyposażeniu Wnętrz odbywające się w Krakowie 16-17 czerwca to już druga edycja tego wydarzenia. Targi skupiają firmy z sektora szeroko pojętej branży budowlanej oraz licznych wystawców prezentujących elementy wyposażenia wnętrz. Gościem specjalnym II edycji był Dominik Strzelec, prowadzący program „Odlotowy Ogród” oraz „Usterka”.

 

Nasza firma już po raz drugi miała przyjemność prezentować swoje produkty na wspomnianym wydarzeniu. Przy współpracy z „Plakatownią” stworzyliśmy zielone stoisko z zielonymi elementami wykonanymi ze stabilizowanego mchu. Nasze zielone ściany pokryte chrobotkiem reniferowym przyciągnęły liczne grono zainteresowanych architektów i nie tylko. Dzięki rosnącej popularności, walorach wizualnych ora bezobsługowości mchów i roślin stabilizowanych goście wystawy chętnie odwiedzali nasze stoisko.

 

Chcesz wyróżnić swoją firmę na targach? Ożyw stoisko naszymi mobilnymi panelami z mchu –  chrobotka reniferowego! Zapraszamy na naszą stronę do zakładki – sklep- wynajem mobilnych paneli.

 

Skontaktuj się z nami!