Juko - obrazy i panelu z mchu

JUKO green design na targach 4DD

Opublikowano 15 lutego 2019

Targi odbywające się w dniach 23-27 stycznia skupiły ikony designu, projektantów, producentów  i deweloperów. Głównym tematem dyskusji były światowe trendy w architekturze i designie. Po raz kolejny we współpracy z innymi firmami mieliśmy przyjemność brać w nich udział.

 

Nasze panele z mchu były doskonałym tłem dla stoiska HGTV i Vimex Design. Mech dekoracyjny świetnie ożywia przestrzeń a jednocześnie wytłumia dźwięki, co jest szczególnie pożądane przy dużych powierzchniach wystawowych. Dodatkowo wyposażyliśmy stoisko HGTV w ściany zielone ułożone  z drewnianych skrzyń z roślinami w różnych konfiguracjach.

 

Nasze zielone ściany przyciągnęły liczne grono zainteresowanych, zarówno architektów jak i innych uczestników targów. Dzięki temu mieliśmy okazję promować ogólnopojętą zieleń we wnętrzach a w szczególności bezobsługowe ściany zielone z mchu.

 

 

Chcesz wyróżnić swoją firmę na targach albo innych wydarzeniach? Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Wykonane przez nas ściany zielone i inne dekoracje sprawią, że będziesz bardziej widoczny i przyjazny dla odbiorców.

 

Zespół JUKO green design