Juko - obrazy i panelu z mchu

Pomysł na wernisaż obrazów z mchu zrodził się w naszych głowach już jakiś czas temu. Od pomysłu do realizacji jest długa droga, jednak kiedy poznałyśmy Panią Annę Odroń – właścicielkę magicznej kawiarni Pojnarówka ART&COFFEE BAR, od razu wiedziałyśmy, że to idealne miejsce na realizacje warsztatów  obrazów z mchu JUKO green design. Dawna secesyjna szklarnia Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie teraz jest jedną z najbardziej oryginalnych krakowskich kawiarni.

 

Wernisaż JUKO green design, który odbył się 5 lipca 2018 roku był spełnieniem naszych dotychczasowych planów. Wspaniała atmosfera, pyszne przekąski od Pojnarówka ART&COFFEE BAR to tylko namiastka tego co działo się podczas wernisażu zielonych obrazów z mchu. Wydarzeniem towarzyszącym było wystąpienie Rafała Romanowskiego z nowo powstałego  portalu RE:VIEW, który opowiedział gościom  o inicjatywach smart city i przedpremierowo zaprezentował film, w którym mieliśmy zaszczyt uczestniczyć. Zwieńczeniem wernisażu były warsztaty tworzenia obrazów z mchu. Prace wykonane przez uczestników były niezwykle barwne i różnorodne!

 

JUKO green design to nie tylko ludzie i nieustanny rozwój, ale przed wszystkim miłość do zielonych ścian. Nieustannie pragniemy propagować ekologiczne inicjatywy, aby móc zmieniać świat na lepsze i zarażać innych naszą  pasją do zieleni. Zespół, który tworzymy to wybuchowa mieszanka różnych temperamentów dających spójną całość.  Każdy z nas jest inny, ale łączy nas wspólna pasja do zielonych ścian a  nasze prace są odzwierciedleniem naszych charakterów.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia Naszych kompozycji z mchu!

 

Zespół JUKO green design