Juko - obrazy i panelu z mchu

Zielone ogrody wertykalne w Łodzi!

Opublikowano 25 kwietnia 2018

Targi Nieruchomości & Budowa Domu odbywające się co roku w Łodzi gromadzą większość firm szeroko pojętej branży nieruchomości. W tym roku targi odbyły się w dniach  21-22 kwietnia – była to już ósma edycja tego wydarzenia.

 

Targi gromadzą sprzedawców nieruchomości, deweloperów oraz liczne firmy z branży budowalnej i wyposażenia wnętrz.

 

W tym roku nie mogło zabraknąć również nas z ogrodami wertykalnymi i akcesoriami do wyposażenia wnętrz z mchu! Występowaliśmy jako partner firmy deweloperskiej Jesion z Łodzi. Prezentowaliśmy naszą ścianę z mchu- chrobotka reniferowego, która budziła szczególne zainteresowanie wśród projektantów wnętrz. Zielone ściany są coraz popularniejsze z uwagi na ich niesamowite walory wizualne. Goście wystawy zwracali uwagę na estetykę ścian z mchu oraz bardzo potrzebną w obecnych czasach – bezobsługowość.

 

Jeśli chcesz ożywić swoje stoisko zielonymi, mobilnymi panelami z mchu- chrobotka reniferowego, przypominamy o możliwości wynajmu naszych zielonych ścian! Zapraszamy do zakładki – sklep, oraz do kontaktu z naszym biurem.

 

Kolejna edycja targów nieruchomości w Łodzi już za rok, na które już dziś zapraszamy. Przyjdź i zobacz zielone ściany na żywo!